Komfort życia


Przyjemna pobudka


Rolety podnoszą się powoli, stopniowo wpuszczając poranne promienie słońca do sypialni. Łagodna muzyka zastępuje gwałtowny hałas budzika. W płynny i naturalny sposób przechodzisz do porannej aktywności. To będzie udany dzień.

Optymalne zużycie energii


Odpowiednio zaprogramowane poziomy nagrzania domu; cieplej w salonie i kuchni, chłodniej w sypialni i łazience.
Skoordynowane źródła ogrzewania i wentylacji z odzyskiem ciepła zapewnią największą wydajność i oszczędności budżetu domowego. A jeszcze więcej zyskasz integrując system z panelami słonecznymi.

Idealny poranek


Schodząc do jadalni usłyszysz znany Ci dźwięk pracującego ekspresu do kawy lub działającej wyciskarki do soku.
Automatycznie włączone dzięki HIRO Q.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa domu


Za dotknięciem jednego przycisku Twój dom przechodzi w stan uśpienia. Rolety zasłaniają okno, światła wyłączają się, system alarmu włącza się w stan najwyższej gotowości.
W razie potrzeby system zakręci również zawór wody i odetnie prąd.

Wszystko po to, abyś mógł czuć się bezpiecznie.

Trzymaj rękę na pulsie – zdalnie!


Będziesz miał oko na wszystko, nawet gdy będziesz poza domem. Obraz z każdej kamery w systemie może być dostępny na żywo przez 24/7. System poinformuje Cię jeśli zapomnisz uzbroić alarm lub zamknąć okno, a nawet zaproponuje wykonanie tego za Ciebie.

Automatyczny ogród


Wystarczy ustawić harmonogram podlewania i mieć zapewnioną odpowiednią pielęgnację ogrodu i trawnika dokładnie wtedy, kiedy będą tego potrzebować.
To jeszcze nie wszystko, w trakcie deszczu system automatycznie pominie cykl podlewania.

Gotowanie z pomysłem


Włącz piekarnik z wyprzedzeniem za pomocą aplikacji na telefonie. Możesz też sprawdzić, czy nie trzeba zrobić zakupów dzięki połączeniu ze smart-lodówką.

Relaks dla ciała i duszy


Gorąca kąpiel z pianką będzie na Ciebie czekać zaraz po powrocie z pracy, a nastrojowa muzyka pozwoli na rozluźnienie po trudach dnia codziennego. Kiedy wyjdziesz z łazienki, światło zgaśnie, a muzyka przeniesie się do innego pomieszczenia razem z Tobą.

Odpoczywaj i baw się


Relaksacyjną aurę w salonie w jednej chwili możesz zamienić za dotknięciem jednego przycisku.
Nagłośnienie z najwyższej półki rozkręci każdą domową imprezę, a kiedy zacznie robić się zbyt gorąco, klimatyzacja ostudzi atmosferę.

Prawdziwe kino w Twoim salonie


Wolisz spędzić wieczór przy wciągającym filmie Mamy coś dla Ciebie. Telewizor opuszczony z sufitu i głośniki ukryte w ścianach zamienią salon w wyjątkową salę kinową.

Dotknij i korzystaj, w dzień i w nocy


Czuj się bezpiecznie. Twój dom automatycznie przejdzie w tryb nocny zasuwając rolety, dostosowując oświetlenie i (jeśli chcesz) automatycznie załączając wybrane strefy systemu alarmu.